Fjalë Kyçe

Ylli i Barcelonës dëshira e madhe e skuadrave angleze

Ylli i Barcelonës dëshira  e madhe  e skuadrave angleze

Pas lajmit se Ivan Rakiticit nuk do ti ofrohet një marrëveshje e re në Barcelonë, Manchester United dhe Chelsea thuhet se kanë bërë kontakt me një transferim të mundshëm, shkruan GazetaAlo.

Bayern Munich, Juventus dhe Inter janë ndër pretendentët tjerë, por mesfushori duket se është i hapur për një lëvizje në Premier Ligë.

Barcelona njofton se do të kërkojë një tarifë prej 57 milionë funte për 30-vjeçarin. /GazetaAlo.