Fjalë Kyçe

Ylli i Kosovës në formacionin më të mirë të Kombëtareve

Ylli i Kosovës në formacionin më të mirë të Kombëtareve

Qendërmbrojtësi i Kosovës Fidan Aliti pas paraqitjeve fantastike me Kombëtaren tonë në përballjen ndaj Danimarkës dhe Bullgarisë është shpërblyer me një vend në formacionin më të mirë, shkruan Gazeta Alo

E njohura “France Football” e ka vendosur yllin tonë Fidan Alitin ne formacionin më të mirë të Kombëtareve për ndeshjet e muajit mars.

Sukses i jashtzakonshëm për futbollistin e Kombëtares së Kosovës. /GazetaAlo