Fjalë Kyçe

Ylli i madh po zbarkon në San Siro

Ylli i madh po zbarkon në San Siro

Inter dhe Milan duan ta transferojnë një mbrojtës në afatin e janarit.

Inter dhe Milan duan ta forcojnë fazën defanzive, ku tashmë kanë një shënjestër të përbashkët.

Dy skuadrat nga qytetit i Milanos, duan ta transferojnë mbrojtësin e Atletico Madridit, Diego Godin, përcjell “lajmi.net”.

Mbrojtësi uruguaian e ka humbur besimin te Diego Simeone, andaj Milan dhe Inter po tentojnë transferimin e tij.

Godin me shumë gjasë do të pranoj të transferohet në Serie A, por do të varet se cila skuadër do të bëjë ofertë të majme.