Fjalë Kyçe

Ylli kërcënon Prishtinën: E dëshiron edhe Drilon Hajrizin

Ylli kërcënon Prishtinën: E dëshiron edhe Drilon Hajrizin

Goldean Eagle Ylli shihet si konkurrentja e vetme e Z Mobile Prishtinës në basketboll.

Ylli ka nënshkruar me Alban Veselin, derisa gjithashtu e dëshirojnë edhe Gëzim Morinën, shkruan Gazeta Olle.

Por, Ylli nuk e ka ndërmend të ndalet, pasi e dëshiron edhe Drilon Hajrizin, i cili është lojtar i lirë.

Ai së fundi luajti në Japoni, derisa ka qenë pjesë e Prishtinës, Pejës dhe Trepçës.