Fjalë Kyçe

Z Mobile Prishtina sonte përballet me skuadren e madhe italiane

Z Mobile Prishtina sonte përballet me skuadren e madhe italiane

Z mobile Prishtina do të kete një sfidë tejet të rëndësishme ndaj skuadres italiane Pallacanestro Varese, shkruan GazetaAlo..

Klubi i Prishtinës ka bërë thirrje që tifozët të jenë në numër sa më të madh oër të mbështetur skuadren

Ky është nfoftimi i KB Prishtinës.

Pishtinë a jeni gati për Supersfidën e radhës?

Të mërkurën e gjithë vëmendja basketbollistike do të përqendrohet në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë në Superndeshjen Z MOBILE PRISHTINA ndaj kampionit të dhjetëfishtë Italian dhe pesëfishtë Evropian Pallacanestro Varese.

Krejt Prishtina me ardh n’sallë 👫👭👬👨‍👩‍👧👨‍👨‍👦‍👦👩‍👧‍👦

Ju jeni zemra e Prishtinës💙

Plisat si gjithmonë do e ndezin sallën me disa superkoreografi…

Këso ndeshje dhe kësi kundërshtari mund t’i përjetoni pak herë në jetën tuaj…

Mos mungo e hajde me përkrahë Prishtinën tonë!

#PReady4more
#HajdePrishtinë
#FIBAEuropeCup