Fjalë Kyçe

Z Mobile Prishtina – Varese, ky është rezultati i sfidës

Z Mobile Prishtina – Varese, ky është rezultati i sfidës

Z mobile Prishtina ka zhvilluar sonte një sfidë tejet të rëndësishme ndaj skuadres italiane Pallacanestro Varese, shkruan GazetaAlo..

Djelmoshat e Prishtinës treguan një shpirt luftarak dhe ndeshje fantastike përballë skuadrës italiane.

Prishtinasit ishin në epërsi deri në fund të takimit, por në fund ju mungoi fati dhe koncentrimi.

Rezultati final i përballjes: Z Mobile Prishtina – Varese 77:80. /GazetaAlo