Fjalë Kyçe

Zbulohet e ardhmja e Icardit

Zbulohet e ardhmja e Icardit

E ardhmja e Icardit duket të jetë brenda Italisë, shkruan Gazeta Alo.

Më shumë mundesi icardi do të përfundojë tek Juventus, gjithnjë nëse Real Madridi nuk e rremben atë.

Zidane e pëlqen Icardin dhe drejtuesit Madrilen kanë konktaktuar me agjenten e tij javën e kaluar.

Ai mund të largohet për 50 milion euro dhe jo për 80 milion nëse Real Madridi përfshin në marreveshje Mateo Kovacic, raporton Marca. /Gazeta Alo