Fjalë Kyçe

Zbulohet e ardhmja e Koulibaly

Zbulohet e ardhmja e Koulibaly

Agjenti i mbrojtësit të Napolit Kalidou Koulibaly ka mohuar pretendimet se klienti i tij mund të bashkohet me Juventusin verën e ardhshme, shkruan GazetAlo.

“Ai është shumë i afërt me Napolin, klubin dhe mbi të gjitha me qytetin. Nuk mendoj se ai do t’i tradhtonte ata për të shkuar në Juventus,” tha agjenti i mbrojtësit, Bruno Satin, për Radio Kiss Kiss.

“Ai është i lidhur shumë me Napolin”, ka përfunduar agjeni i lojtarit. /GazetaAlo