Fjalë Kyçe

Zhbllokohet sfida në Mitrovicë

Zhbllokohet sfida në Mitrovicë

Trepça 89i po përballet me Vëllaznimin në Mitrovicë, në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës, shkruan Gazeta Alo.

Gjakovarët kanë kaliar në epërsi me rezultatin 0:1.

Fatlum Gashi (Vëll) përfiton nga një gabim i mbrojtjes vendase dhe pasi shmang ‘gardianin’ Hyseni gjuan dhe realizon për 0-1.