Fjalë Kyçe

Zhbllokohet sfida në stadiumin “Fadil Vokrri”

Zhbllokohet sfida në stadiumin “Fadil Vokrri”

Ndeshja e fundit e xhiros 20 e Ipko Superligës ndërmjet Flamurtarit dhe Trepçës ’89 është duke u luajtur në stadiumin ‘Fadil Vokrri, shkruan GazetaAlo.

Skuadra nga Mitrovica ka kaluar në epërsi me golin e shënuar nga Herman në minutën e 49-të. /GazetaAlo