Fjalë Kyçe

Zhduket 26-vjeçarja nga Skenderaj, qe 3 ditë nuk dihet për fatin e saj

Zhduket 26-vjeçarja nga Skenderaj, qe 3 ditë nuk dihet për fatin e saj

26-vjeçarja nga Komuna e Skenderajt, Egzona Ferati, qe 3 ditë është zhdukur dhe ende nuk dihet për fatin e saj.

Lajmin e ka bërë të ditur, Ridvan Tahiri, i cili njihet si person që në mënyrë vullnetare angazhohet për kërkimin e personave të deklaruar si të zhdukur, përmes një postimi në Facebook, i cili ka kërkuar mobilizim për gjetjen e 26 vjeçares

Egzona nga 16 tetori ka dalë në mëngjes nga shtëpia, ndërsa, sipas familjarëve të saj, vajza është e pushtuar nga djalli.

https://www.facebook.com/strsljen.riki/posts/10222693428659831