Fjalë Kyçe

Zhegrova dhe Xhaka vallëzojnë me këngë shqipe

Zhegrova dhe Xhaka vallëzojnë me këngë shqipe

Super-talenti i Përfaqësueses së Kosovës, Edon Zehgrova, ditë më parë është transferuar te Baseli, raporton Zëri.info.

19-vjeçari pritet që të përshtatet shumë shpejt te gjiganti zviceran pasi që në skuadër ka gjetur futbollistë të tjerë shqiptarë.

Taulant Xhaka, Albian Ajeti janë pjesë e Baselit.

Së fundmi, Zhegrova e ka postuar një video në rrjetin social Instagram teksa shihet suke vallëzuar në zhveshtore me Xhakën me një këngë të këngëtarit Mozik.

Image