Fjalë Kyçe

Zhegrova krititkohet ashpër, Celina i del në ndihmë

Zhegrova krititkohet ashpër, Celina i del në ndihmë

Edon Zhegrova është kritikuar pas paraqitjes në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Danimarkës, shkruan Gazeta Alo.

Zhegrova është vërshuar nga komente negative në faqen e tij në Instagram.

Por kishte dhe nga ata që e mbështetën yllin e Kosovës.

Bersant Celina ishte futbollisti i cil ka reaguar pas këryre mesazheve.

Ky është komenti i Celinës

“Sa shumë urryes…. vetëm vazhdo kështu vëlla, je lojtar shumë i mirë”, komentoi Celina dhe nuk vonoi shumë erdhi edhe reagimi i Edonit: “Vëllai im, si gjithmonë i njëjti”. /Gazeta Alo