Fjalë Kyçe

Zidane apo Mourinho? Ja si përgjigjet Benzema

Zidane apo Mourinho? Ja si përgjigjet Benzema

Karim Benzema ka folur për situaten te Real Madridi e cila nuk po duket se është në rrugën e duhur, shkruan GazetaAlo

“Real Madridi ështe ekipi më i mirë në botë. Jam këtu dhe dua të vazhdoj të mbetem këtu sezonin që vjen.”

“Zidane apo Mourinho? Mbetem me Solarin. Jemi gjithmonë me trajnerin”

“Humbëm një ndeshje shumë të rëndësishme ndaj Ajax por është shkruar sikur ne nuk kemi fituar asnjeherë asgjë. Nuk duhet të harrojmë që kemi fituar shumë në këto vite (14 tituj ne 5 vjet). Kjo është shumë e vështirë për t’u arritur dhe shumë e rendesishme për çdo skuadër.” ka deklaruar Karim Benzema. /GazetaAlo