Fjalë Kyçe

Zidane fillon një epokë të re

Zidane fillon një epokë të re

Kundërshtari i parë i Zinedine Zidane pas rikthimit te Real Madrid do të jetë skuadra e Celta Vigo, shkruan GazetaAlo

Skuadra e Zidane do të përballet me Celta Vigon në takimin e javës së 28-të në la liga.

Real Madrid dhe Celta Vigo do të luhet në stadiumin Santiago Bernabeu ditën e sotme me fillim nga ora 16:30.

Nga sot fillon epoka e re për Zinedine Zidane. /Gazeta Alo