Fjalë Kyçe

Zidane me një super goditje në merkato

Zidane me një super goditje në merkato

Real Madridi është duke ndjekur mesfushorin me tipare sulmuese të Bayer Leverkusen, shkrian Gazta Alo.

Julian Brandt mund të largohet këtë verë për shumën e 25 milion eurove nëse Leverkusen nuk arrin të kualifikohet në Champions League.

Bayern Munich dhe Borussia Dortmund poashtu janë të interesuara për shërbimet e tij. /Gazeta Alo