Fjalë Kyçe

Zidane tregon nëse do ta tranferojë Pogban

Zidane tregon nëse do ta tranferojë Pogban

Trajneri i Real Madridit ka folur për ndonjë tranferim eventual të Paul Pogba te Real Madridi, shkruan GazetaAlo.

“Më pëlqen shumë Paul Pogba dhe kjo nuk është një gjë e re. E njoh personalisht, është ndryshe, sjell diçka në lojë që pak kush mund ta bëjë, për shkak të cilësive të tij. Di si të sulmojë dhe si të mbrojë, por nuk është lojtari im, është lojtar i Manchester United dhe duhet ta respektojmë.”ka deklaruar Zinedine Zidane për Marcan. /GazetaAlo