Fjalë Kyçe

Zinedine Zidane e nis me fitore

Zinedine Zidane e nis me fitore

Zinedine Zidane e ka nisur me fitore rikthimin e tij te Real Madridi, shkruan Gazeta Alo.

Real Madrid ka shënuar fitore të merituar ndaj Celta Vigos në sfiden e zhvilluar në stadiumin “Santiago Bernabeu” me rezultatin 2:0.

Golat i shënuan Isco dhe Gareth Bale.

Ndeshja ishte e vlefshme për javën e 28-të në la ligan spanjolle. /Gazeta Alo