Fjalë Kyçe

Zyrtare: Barcelona njofton me listën e lojtarëve të ftuar ndaj Ferencvaros, mungojnë tre yje

Zyrtare: Barcelona njofton me listën e lojtarëve të ftuar ndaj Ferencvaros, mungojnë tre yje

Barcelona ka njoftuar me listën e lojtarëve të ftuar ndaj Ferencvaros, e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Marc-Andre ter Stegen, Philippe Coutinho dhe Lionel Messi mungojnë në këtë përballje sepse trajneri Ronald Koeman iu ka dhënë pushim, transmeton lajmi.net.

Por, në listë ndodhet Sergio Busuqets që është shëruar nga lëndimi.

Lista e plotë:

Dest, Sergio, Alena, Griezmann, Pjanic, Braithëaite, Dembele, Puig, Neto, Lenglet, Pedri, Trincao, Alba, Matheus, De Jong, Junior, Pena, Mingueza, Konrad, Tenas.