Fjalë Kyçe

Zyrtare: Emin Bajrami nuk është më trajner i Arbërisë

Zyrtare: Emin Bajrami nuk është më trajner i Arbërisë

Emin Bajrami nuk është më trajner i Arbërisë, shkruan Gazeta Alo.

Lajmin e ka bërë të ditur vet trajneri në rrjetet sociale.

Arbëria në pesë ndeshjet e stinorit pranveror ka katër humbje dhe vetëm një barazim.

Ky është njoftimi i Emin Bajramit.

“Pas humbjes nga Ramiz Sadiku si vendas,KF Arbria ka nevoj per ndryshime duke fillu nga un si kryetrajner.Prandaj kam vendosur qe te jap dorëheqje nga detyra e kryetrajnerit te KF Arbria.Duke i mundesu dhe duke i jap hapsin klubit qe te bej zgjidhjen tjeter,qe klubi te dal prej krizes se rezultateve.Falenderoj kryetarin Naim Stullca,drejtorin e klubit Labinot Gashin, drejtorin sportiv Bashkim Uka,sekretarin Enver Llugiqin,Mehdi Bahtirin,Bashkpuntort e mi Nusret llugiqin,Xhelil Gashin dhe te gjith futbollistet per punen diciplinen angazhimin dhe respektin qe kan tregu ndaj meje.Faleminderit Dobraj per mikpritjen.Me Respekt E.B”, ka shkruar Bajrami në facebook./Gazeta Alo.