Fjalë Kyçe

Zyrtare: Feronikeli nënshkruan me Bedri Grecën

Zyrtare: Feronikeli nënshkruan me Bedri Grecën

Futbollisti nga Tirana, Bedri Greca, pas një periudhe të kaluar tek SC Gjilani, është rikthyer përsëri në Superligën e Kosovës.

Ai sot i është bashkuar FC Feronikelit nga Klubi i Futbollit Laçi, ku kontribuoi për gjashtë muaj të fundit, transmeton Klan Kosova.

29 vjeçari është prezantuar sot në ambientet ekipit të ri nga zëvendëspresidenti i klubit, Ragip Veseli dhe nga Drejtori i Përgjithshëm, Artan Berisha.