Fjalë Kyçe

ZYRTARE: FSHF ndërpret bashkëpunimin me trajnerin Panucci

ZYRTARE: FSHF ndërpret bashkëpunimin me trajnerin Panucci

derata Shqiptare e Futbollit njofton se ditën e sotme ka ndërprerë zyrtarisht bashkëpunimin me trajnerin Christian Panucci, shkruan Gazeta Alo.

E falenderojmë trajnerin Panucci për punën e zhvilluar deri më tani dhe i urojmë suksese në vazhdimin e karrierës.

Ekipi kombëtar në ndeshjen e dytë zyrtare eliminatore kundër Andorrës në transfertë do të drejtohet nga Ervin Bulku dhe Sulejman Mema, si edhe pjesa tjetër e stafit aktual. /Gazeta Alo.