Fjalë Kyçe

Zyrtare: Gjilani bëhet me trajner të ri

Zyrtare: Gjilani bëhet me trajner të ri

Skuadra nga Gjilani para pak orësh ka zyrtarizuar ndërprerjen e bashkpunimit me trajnerin Sadat Pajaziti, shkruan GazetaAlo.

Por kjo skuadër nuk ka humbur shumë kohë dhe tanimë ka zyrtarizuar trajnerin e tyre të ri.

Tani e tutje skuadren do ta drejtoj ndihmësi i Pajazitit, Alban Hyseni i cili në të kaluaren ishte futbollist i kësaj skiadre. /GazrtaAlo