Fjalë Kyçe

Zyrtare: Gjilani finalizon marrëveshjen me dy futbollistë

Zyrtare: Gjilani finalizon marrëveshjen me dy futbollistë

Skuadra e Gjianit ka finalizuar marrëveshjen me dy futbollistët
Keita Aziz dhe Keita Raza, shkruan GazetaAlo.

Klubi i futbollit SC Gjilani ditën e sotme ka arritur të finalizoj marrëveshjet me dy futbollistët nga Bregu i Fildisht, bëhet fjalë për Keita Aziz dhe Keita Raza.

Dy vëllezërit 22 vjeçarë, sot në zyret e SC Gjilanit kanë nënshkruar kontratë me skuadrën tonë, ku do ta përfaqësojnë skuadrën tonë deri në Qershor të vitit 2021. /GazetaAlo