Fjalë Kyçe

Zyrtare: Gjilani ndërpret bashkëpunimin me Pajazitin

Zyrtare: Gjilani ndërpret bashkëpunimin me Pajazitin

Skuadra e Gjilanit ka zyrtarizuar ndërprerjen e bashkëpunimin me trajnerin Sadat Pajaziti.

Skuadra e Gjilanit ditën e sotme me marrëveshje të dyanëshme, ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin e deritanishëm, Sadat Pajaziti.Ushtrues detyre në postin e trajnerit është caktuar, Alban Hyseni, shkruan GazetaAlo.

Klubi futbollistik SC Gjilani, e falëmnderon Pajazitin për kontributin e dhënë deri më sot, dhe i uron suksese në vazhdimin e karrierës së tijë menagjeriale.

Lajmi është zyrtarizuar nga skuadra e Gjilanit në rrjetet sociale /GazeraAlo