Fjalë Kyçe

Zyrtare: Gjilani publikon formacionin startues

Zyrtare: Gjilani publikon formacionin startues

Skuadra e Gjilanit ka publikuar formacionin starties ndaj Dritës, shkruan GazetaAlo

Ky është formacioni.

Kaçiu, Kastrati, Lila, Magani, Halili, Shabani, Jefferson, Hadzibulic, Nika, Asani dhe Hajdari.

Kurse në pankin janë: Haxhihamza, Papuci, Kaqiku, Kosumi, Mustafa, Hysa e Perez. /GazetaAlo