Fjalë Kyçe

Zyrtare: Godet FC Prishtina 01, transferon një super lojtar

Zyrtare: Godet FC Prishtina 01, transferon një super lojtar

Skuadra e Futsallit FC Prishtina 01 ka zyrtarizuar transferimin e tyre më të ri, shkruan GazetaAlo.

Njoftimi i FC Prishtina 01.

Bardh Kelmendi lojtar i FC Prishtina 01

Jemi krenar t’ju njoftojmë që Bardh Kelmendi është përforcimi më i ri i klubit tonë FC Prishtina 01.

Bardhi i bashkohet shokëve të tij për misionin e përbashkët, që ka nisur një vit më parë.

Bardh Kelmendi së fundmi ka qenë pjesë e FC Besa Futsal.

Ai është lojtar i Përfaqësueses së Kosovës dhe shquhet me cilësitë e tij në fazën e sulmit.

Përpara, parapara bardhëekaltër ⚪️🔵