Fjalë Kyçe

Zyrtare: Ja kur bëhet tërheqja e shortit të gjysmëfinalës së Kupës së Kosovës

Zyrtare: Ja kur bëhet tërheqja e shortit të gjysmëfinalës së Kupës së Kosovës

Nesër (e mërkurë) në orën 12:00, në selinë e FFK-së, do të bëhet tërheqja e shortit për gjysmëfinalen e Digitalb Kupës së Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Pjesëmarrjen në gjysmëfinale e kanë siguruar Ballkani, Feronikeli, Trepça’89 dhe Vëllaznimi. /GazetaAlo/