Fjalë Kyçe

ZYRTARE: Jep dorëheqje trajneri i njohur i Ligës së Parë

ZYRTARE: Jep dorëheqje trajneri i njohur i Ligës së Parë

Skuadra e Dukagjinit ka njoftuar me një njoftim në rrjetet sociale se trajneri i skuadres nga Klina, Nazmi Rama ka dhënë dorëheqje, shkruan Gazeta Alo.

Njoftimi i klubit Dukagjini.

Pas ndeshjes se zhvilluar dje ne Hogosht, trajneri zt.Nazmi Rama është larguar nga klubi pas rezultateve të treguar ne sezonen pranverore. Rama pjesë e jonja është nga janari por ecuria e ndeshjeve nuk ishte ajo që kishtë pritur as klubi e as vet trajneri. Prandaj sot ne mbledhjen e kryesis është miratuar dorëheqja tij. Ne e falenderojm dhe i urojm sukses e shendet gjatë jetes. /Gazeta Alo.