Fjalë Kyçe

ZYRTARE: Kjo është koreografia që do të shfaqet në Camp Nou për ndeshjen ndaj Liverpoolit

ZYRTARE: Kjo është koreografia që do të shfaqet në Camp Nou për ndeshjen ndaj Liverpoolit

Është zbuluar koreografia që do të shfaqet në Camp Nou për ndeshjen gjysmë finale të Ligës së Kampionëve ndaj Liverpoolit, shkruan Gazeta Alo.

Barcelona dhe Liverpool do të përballen në gjysmëfinalen e parë të Ligës së Kampionëve sonte me fillim nga ora 21:00.

Kjo pritet të jetë koreografia e cila do të shfaqet në CMap Nou. /GazetaAlo