Fjalë Kyçe

Zyrtare: Ky është transferimi i radhës nga Ferizaj

Zyrtare: Ky është transferimi i radhës nga Ferizaj

Durim Gashi është transferimi i radhës nga Ferizaj.

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e klubit.

“Sulmuesi i Therandes, Durim Gashi është transferi i parë i skuadres sonê,Gash së fundmi ishte pjesë e Ballkanit nga Theranda.

Ne si klub i urojmë mirëseardhje dhe shumë suksese Durimit me skuadren tonë.

Vazhdojmë tutje së bashku pas pak prezentohet trajneri i ri i skuadres sonë me disa transfere tjera”, njofton klubi ferizajas.