Fjalë Kyçe

ZYRTARE: Lista e lojtarëve të ftuar për ndeshjën ndaj Celta Vigo

ZYRTARE: Lista e lojtarëve të ftuar për ndeshjën ndaj Celta Vigo

Erneste Valverde ka publikuar listën zyrtare të lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Celta Vigo, shkruan Gazeta Alo.

Ernesto Valverde ka vendosur ti pushojë lojtarët kryesor ë skuadrës si Leo Messi,Suarez,Alba,Pique,Busquets,Rakitic dhe Sergi Roberto,ndërsa Thomas Vermmaelen gjithashtu mungon në këtë listë për shkak të lëndimit.

Kjo është lista e të ftuarve për ndeshjen e cila luhet nesër me fillim nga ora 20:45.