Fjalë Kyçe

ZYRTARE: Lista e lojtarëve të ftuar të Barcelonës për ndeshjën ndaj Espanyolit

ZYRTARE: Lista e lojtarëve të ftuar të Barcelonës për ndeshjën ndaj Espanyolit

Ështe shpallur zyrtarisht lista e lojtarëve të ftuar të Barcelonës për ndeshjen ndaj Espanyolit, shkruan Gazeta Alo.

Luis Suarez ka marrur dritën e gjelbërt për ndeshjen e nesërme,që është një lajm shumë i mirë për katalunasit.

Cillessen mungon pasi nuk ka qenë plotësisht i gatshëm.

Gjithashtu Dembele,Raffinha mungojnë për shkak të lëndimeve, ndërsa Todibo, Murillo dhe Vermmaelen mungojnë për shkak të vendimeve teknike.

Kjo është lista e të ftuarve nga Erneste Valverde. /GazetaAlo.