Fjalë Kyçe

Zyrtare: Një tjetër futbollist largohet nga Ballkani

Zyrtare: Një tjetër futbollist largohet nga Ballkani

Visar Sahiti është lojtari i radhës i cili është larguar nga Ballkani, shkruan Gazeta Alo.

Është vet lojtari i cili ka njoftuar në rrjetet sociale.

“Përshëndetje, përmes këtij postimi dua të ju njoftoj që nga sot më nuk do të jem pjesë e skuadrës “ KF Ballkani”. Falënderoj kryesin e klubit për bashkëpunim të dy anshëm në prishjen e kontratës , si dhe ju uroj suksese në edicionin e ri”, thuhet në njoftimin e Sahitit.