Fjalë Kyçe

ZYRTARE: Shkëlqim Demhasaj nënshkruan me Grasshopper

ZYRTARE: Shkëlqim Demhasaj nënshkruan me Grasshopper

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Shkëlqim Demhasaj, ka nënshkruar me Grasshopper.

24 vjeçari së fundi ishte pjesë e Luzernit, ndërkaq sot është zyrtarizuar si lojtari më i ri i Grasshopperit, shkruan Reporteri.net

Demhasaj ka nënshkruar kontratë 3-vjeçare me Grasshopperin dhe këtë e ka bërë të ditur klubi me anë të një njoftimi në faqen zyrtare në Twitter.

“Mirë se vini në Cyrih Shkëlqim Demhasaj” ka shkruar në një postim klubi më i ri i yllit kosovar.