Fjalë Kyçe

ZYRTARE: Spanja publikon listën e të ftuarve për “Euro 2020”

ZYRTARE: Spanja publikon listën e të ftuarve për “Euro 2020”

Spanja ka bërë të ditur listën për Kampionatin Evropian “Euro 2020”.

Në këtë listë nuk gjendet asnjë lojtarë i Real Madridit, derisa janë ftuar yjet si Adama Traore dhe Eric Garcia, transmeton lajmi.net.

Befasi në listë është edhe Sarabia, ngase më herët nuk ishte i ftuar.

Lista e plotë.

https://twitter.com/SeFutbol/status/1399812231966117893?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1399812231966117893%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Flajmi.net%2Fweb%2Ftweet-button