Fjalë Kyçe

Zyrtare: Tahir Batatina trajner i Llapit

Zyrtare: Tahir Batatina trajner i Llapit

Skuadra llapjane ka emëruar Tahir Batatinën trajner të skuadres, shkruan Gazeta Alo.

Llapi ka njoftuar se ka ndërprer bashkpunimin me Xhengis Rexhepin dhe tani Batatina do të jetë timonieri i ri i skuadres.

Njoftimi i skuadres së Llapit.

Klubi futbollistik “Llapi” njofton për përfundimin e bashkëpunimit me trajnerin Xhengis Rexhepi.

Si pasojë e mungesës së pikëve të parapara në xhirotë e luajtura, drejtuesit e klubit dhe Xhengis Rexhepi kanë ndërprerë bashkëpunimin me marrëveshje të dyanshme.

KF “Llapi” e falenderon Rexhepin për punën profesionale të bërë me klubin gjatë kësaj periudhe dhe i dëshiron suksese në karrierë.

Njëherit klubi njofton se nga dita e sotme, Kryetrajner i Llapit do jetë Tahir Batatina i cili sot do filloj stërvitjet me skuadrën./Gazeta Alo