Fjalë Kyçe

​Aksident i rëndë në Komoran të Drenasit

​Aksident i rëndë në Komoran të Drenasit

Një aksident i rëndë ka ndodhur mes dy veturave në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht në fshatin Komoran të Drenasit, ndërsa nuk dihet se nëse ka të lënduar.

Mirëpo, siç shihet në video dhe fotografit përplasja e ndodhur mes dy veturave ka bërë që dëmet materiale të jenë të mëdha, shkruan Kp.

Në vendngjarje shihet të ketë dal edhe njësitet policore.