Fjalë Kyçe

​Kapet duke vjedhur në një banesë në Fushë Kosovë

​Kapet duke vjedhur në një banesë në Fushë Kosovë

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti i nxënë në flagrancë duke kryer veprën penale vjedhje të rëndë në banesën e një personi.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar dhe ndaj të dyshuarit ka caktuar masën e ndalimit policor për 48 orë.