Fjalë Kyçe

“10 mijë euro për një natë”, Kejvina nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse

“10 mijë euro për një natë”, Kejvina nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse

Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë shantazhuese.

Në fotot e publikuara lexohen lehtësisht të gjitha mesazhet që shkruhen nga meshkujt të ndryshëm ku i ofrojnë me mijëra euro për një natë.

“Sa lek pate natën nëse s’gaboja 5000 apo..” shkruan një person të cilin më pas Kejvina ia tregon dhe profilin e Instagramit, shkruan Shqip.

“Qa bane, 10000 euro per 1 nat a prano” shkruan një tjetër person.

Modelja nuk e ka lënë me kaq por i drejtohet personit që shkroi duke i thënë: “Të jap 20, më jep mamin e motrën tënde o gomar”.