Fjalë Kyçe

17 vjeçari bie nga 4 metra duke punuar në ndërtimtari

17 vjeçari bie nga 4 metra duke punuar në ndërtimtari

Një punëtor nga Kosova 17-vjeçar është lënduar fizikisht pasi ka rënë nga një lartësi prej 4 metrave në bodrum.

Sipas asaj që raportojnë mediat në Itali, 17-vjeçari ka rënë nga një lartësi pre 4 metrave dhe se gjendja e tij shëndetësore është e mirë.

Dyshohet se 17-vjeçari kishte pësuar një dëmtim traumatik në tru dhe disa gërvishtje në trup.

Menjëherë në ndihmë të riut nga Kosova i ka dal ekipi mjekësor.