Fjalë Kyçe

Marrëdhënia e David dhe Victoria Beckham në krizë

Marrëdhënia e David dhe Victoria Beckham në krizë

Marrëdhënia e David dhe Victoria Beckham është përfolur gjithmonë dhe ata janë lakuar si një çift perfekt. Por duket se jo çdo gjë po shkon mirë. çifti Beckham është duke kaluar një krizë në marrëdhënien e tyre.

Në mbrëmjen “The British Fashion Awards”, ata kanë qëndruar larg njëri tjetrit dhe nuk kanë shkëmbyer asnjë fjalë, shkruan blitz.al, transmeton Klan Kosova.

David, gjatë mbrëmjes është parë shumë i afërt me këngëtaren me origjinë shqiptare Rita Orën. Ata kanë biseduar gjatë dhe nuk kanë munguar as të qeshurat, por a të jetë Rita pjesë e krizës së çiftit?

Kjo gjë ende nuk bëhet e ditur, gjithësesi jo Rita nuk është mirë kështu!