Fjalë Kyçe

Gjiko blen ‘pajisjet’ për verë, jahtin dhe motor të ujit

Gjiko blen ‘pajisjet’ për verë, jahtin dhe motor të ujit

Gjiko po përgatitet për verë.

Artisti i njohur ka treguar me anë disa postimeve në Instagram se ai ka bërë gati pajisjet për këtë verë.

Gjiko shihet në një port me jahte ndërsa më pas shihet se e ka nxjerrë për lundrim njërin nga ta.

E më pas ai tregon edhe disa motorë të ujit, të cilët duket të jenë të tij, ndërsa me shaka shkruan se këto i ka vetëm sa për të shkuar në dyqan.