Fjalë Kyçe

Të shtunën mbahet seanca për buxhetin

Të shtunën mbahet seanca për buxhetin

Kryesia e Kuvendit në mbledhjen e mbajtur ka marrë vendim që seanca për buxhetin e vitit 2019 të mbahet të shtunën më 2 shkurt.

Seanca do të fillojë në ora 10:00, shkruan Gazeta Alo.

Në rend ditë në këtë seancë është projektligji për Buxhetin si dhe ai për pagat, nga 10 pika gjithsejtë sa janë paraparë për këtë ditë./Gazeta Alo/