Fjalë Kyçe

44 vjeçarja Ledina Çelo pozon me këmbët lartë në dritare

44 vjeçarja Ledina Çelo pozon me këmbët lartë në dritare

Ledina Çelo ka rrëmbyer sërish vëmendje.

Këngëtarja shqiptare e cila admirohet për linat trupore edhe pse ka kaluar të 40-tat vazhdon të jetë në top formë, shkruan lajmi.net.

Jo rrallë here Ledina tundon rrjetin me poza provokuese duke treguar linjat e perfeksionuara falë ushtrimeve dhe palestrës.

Në foton e fundit Ledina ka pozuar sipër dritarës me këmbët lartë duke provokuar me fustanin e hapur.

“Shooting day”, ka shkruar ajo sipër imazheve duke treguar se është në përgatitje të një fotosesioni të ri fotografik.