Fjalë Kyçe

Tayna arrin mbi një milion për katër ditë me “Ring, Ring”

Tayna arrin mbi një milion për katër ditë me “Ring, Ring”

Tayna publikoi së fundmi videoklipin e saj më të ri.

“Ring Ring” titullohet projekti i ri i publikuar nga Tayna me videoklip. Për këtë projekt, reperja tha se është projekt personal.

Muzika është punuar si zakonisht nga Cricket Music në Friends Entertainment.

Ndërkaq, videoklipi është realizuar nga regjisori, Valon Aziri.

Reperja në këtë projekt shfaqet me tekst të fortë dhe mjaft atraktive.

Ky është projekt më i ri nga reperja që arrin sukses të menjëhershëm në pak ditë.

Megjithatë, hiti i saj më i madh mbetet “Columbiana” që e katapultoi lart në skenën muzikore shqiptare.