Fjalë Kyçe

Edhe një hit është rrugës, Dhurata bashkon forcat me reperin e njohur

Edhe një hit është rrugës, Dhurata bashkon forcat me reperin e njohur

Dhurata Dora nuk po ndalet së punuari për këngë të reja.

Përmes një Instastory ajo tregoi se e ka gati edhe këngën e re, shkruan Indeksonline.

Duke ndarë një skenë nga klipi ajo etiketoj GIMS me të cili ka bashkëpunuar për këtë këngë.

“Së shpejti” shkroi këngëtarja krah publikimit.

Të njëjtën skenë e publikoi dhe GIMS duke treguar që kënga titullohet ‘Only you’.