Fjalë Kyçe

Dua Lipa pos këndimit po del të jetë e suksesshme edhe në kuzhinë

Dua Lipa pos këndimit po del të jetë e suksesshme edhe në kuzhinë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa siç shihet nuk i harron zakonet tradicionale, shkruan lajmi.net.

Ajo ka postuar një video në llogarinë e saj personale, Instagram gjersa tregon se ka përgatitur ‘Kaçamak’.

Mesa duket ky ushqim i pëlqen mjaft shumë artistes shqiptare dhe në bazë të imazhit duket shumë i shijshëm.

Ndër të tjera, sukseset e Dua Lipës nuk kanë të ndalur dhe vazhdon të jetë tejet e angazhuar në muzikë.