Fjalë Kyçe

Ja si i provokon Enca fansat e saj

Ja si i provokon Enca fansat e saj

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia pas performancës në Kurdistan ka vizituar edhe disa vende të tjera, shkruan lajmi.net.

Kështu, bukuroshja jonë nuk heziton t’i mbajë aktiv fansat me imazhe dhe video të ndryshme, pa lënë anash edhe ato provokuese.

“Ajo çfarë mund të më bësh ti është të më duash”, ka shkruar Enca.

Përndryshe, Enca është duke e shijuar suksesin e këngës së fundit “Baladë” që ka mbledhur afro tre milionë klikime.

 

View this post on Instagram

 

All you’ve gotta do is tell me you love me ❤️ Bodysuit @fashionnova @fashionnovacurve

A post shared by ENCA (@enca) on