Fjalë Kyçe

Publikohet fotografia e parë e Adriana Matoshit pas operacionit

Publikohet fotografia e parë e Adriana Matoshit pas operacionit

Është publikuar fotografia e parë e aktores dhe deputetes, Adriana Matoshit, pas operacionit.

Ajo është operuar të mërkurën për të larguar tumorin në tru që i është rikthyer pas nëntë vitesh.

Miqtë e saj njoftuan se operacioni ka kaluar me sukses dhe ajo po vazhdon të rikuperohet.

Sot, i dashuri i saj ka publikuar edhe një fotografi të Matoshit, pas operimit.